Lewis rozbita, napastnik ukarany


Chory psychicznie mężczyzna, który zaatakował w październiku tego roku brytyjską wokalistkę Leonę Lewis, został uznany winnym i pozostanie w szpitalu psychiatrycznym. Gwiazda przyznała, że czuje się wewnętrznie rozbita po tym przykrym incydencie.

W piątek, 5 lutego rynku pojawi się nowy album Ani Szarmach. Płyta akustyczna, nagrana w całości "na żywo" przez najlepszych polskich muzyków sceny popowej i jazzowej zatytułowana jest "Inna". Ukraińska telewizja państwowa pokaże w poniedziałek film "Katyń" Andrzeja Wajdy. Jego emisję zaplanowano 40 dni po katastrofie polskiego samolotu rządowego pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Trzy oryginalne dokumenty, napisane przez Mikołaja Kopernika, można od czwartku oglądać w toruńskim Ratuszu Staromiejskim. W polskich zbiorach zachowało się zaledwie dziesięć autografów astronoma i pokazywane są publicznie niezwykle rzadko.Florence and the Machine szykuje się do reedycji. Jej debiutanckie dzieło "Lungs" poszerzone zostanie do rozmiarów 4-płytowegi boksu. * W stołecznym Teatrze Narodowym trwają próby przed sobotnią premierą spektaklu "Dozorca" na podstawie sztuki Harolda Pintera, laureata Nagrody Nobla z 2005 roku. W roli głównej występuje Janusz Gajos. We wtorek fragmenty spektaklu pokazano dziennikarzom. W kolejny koncercie z cyklu Niepokorni szykuje się bardzo różnorodny zestaw artystów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Loco Star a publiczność rozgrzeją zespoły Don't ask Smingus i Sprytny Lisek oraz 18-letni songwriter z Dolnego Śląska - Peter J. Birch. Ipreza odbędzie się 15 stycznia w krakowskim klubie Żaczek.

k.d. lang i Sarah McLachlan wystąpią na piątkowej ceremonii otwarcia zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver.

Wojciech Siemion, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych, zmarł w sobotę, 24 kwietnia. Miał 82 lata. Szwedzka formacja Pain Of Salvation oraz nadzieja polskiej sceny progresywnej, zespół Votum to kolejne ujawnione gwiazdy Metal Hammer Festival (Spodek w Katowicach, 27 sierpnia).

Młodzi aktorzy z oscarowego filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" wracają do pracy. Wystąpią u boku samego Anthony'ego Hopkinsa. "Magiczne drzewo", fantastyczno-przygodowy film o grupie dzieci, które znajdują krzesło spełniające ludzkie życzenia, wyreżyserowany przez Andrzeja Maleszkę, laureata nagrody Emmy, trafi do kin 18 września. Ostatnio pojawiły się plotki, iż za kamerą adaptacji popularnej gry komputerowej "Halo" stanie Steven Spielberg. Teraz filmowe serwisy internetowe podają, iż w roli głównej wystąpi Tom Cruise.Poznaliśmy dwójkę nowych uczestników krajowych preselekcji do Eurowizji 2010. Dzikie karty od TVP otrzymały grupy Sonic Lake i Nefer. Bob Dylan zostanie nowym głosem systemu nawigacji satelitarnej. Uznana jazzowa wokalistka i kompozytorka Me'Shell NdegéOcello na październik zapowiedziała premierę ósmego, studyjnego albumu.

Najseksowniejsi zagrają razem


Johnny Depp to, według tygodnika "People", najseksowniejszy obecnie mężczyzna na świecie. Już niebawem zobaczymy aktora w gorącej scenie z... Angeliną Jolie.

Policja przerwała występ hiphopowy


Policja islamskiego Hamasu, który rządzi w Strefie Gazy, przerwała w niedzielę (25 kwietnia) pierwszy w Gazie występ hiphopowych tancerzy. Funkcjonariusze stwierdzili, że show jest pokazem "niemoralnego tańca".

FFF: Znamy zwycięzców!


Jury konkursowe miało spory problem z wyborem finalistów. Wy ze wskazaniem zwycięzców żadnego. Dzięki Waszym głosom na Free From Festival wystąpią NuSoulCity oraz Artybishops!

Zobacz nowy klip Magdy Steczkowskiej i Indigo


23 października ukazał się najnowszy album Magdy Steczkowskiej z zespołem Indigo. W serwisie Muzyka.onet.pl można już oglądać pierwszy teledysk promujący to wydawnictwo.

W naszej drukarni każdy może zamówić najnowsze kalendarze Sosnowiec oferujemy szeroki wybór kalendarzy oraz atrakcyjn ceny

George Michael w "The X Factor"


George Michael pojawi się gościnnie w programie telewizyjnym "The X Factor".

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego