Rush będzie nagrywać


Dobre wieści dla fanów zespołu Rush. Trio przymierza się do wydania kolejnej płyty.

Młodzi polscy muzycy zespołów reggae, ska, ska-jazz, łącznie około 150 artystów działających w 20 grupach muzycznych, organizuje 27 lutego wielki koncert w Warszawie, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Jeśli szef Związku Artystów Scen Polskich nie dostanie honorarium i będzie wciąż odpowiadać swoim majątkiem za finanse ZASP, to nie będę prezesować Związkowi - to ultimatum, jakie postawiła Joanna Szczepkowska. Magiczny latający fortepian przenosi z Warszawy do Londynu dwójkę dzieci, które odbywają tę niezwykłą podróż przy dźwiękach muzyki Chopina - tak w skrócie przedstawia się fabuła filmu "Projekt Chopin", nowego dzieła nagrodzonych Oscarem twórców "Piotrusia i wilka".Totalizator Sportowy zniknie z telewizji Polsat. O emisję Studia Lotto walczą TVP i TVN - donosi portal Wirtualnemedia.pl. Gwiazda pop - Lady GaGa - wkrótce zaśpiewa w duecie ze swoim idolem z dzieciństwa - Boyem Georgem - podczas koncertu w londyńskim O2 Arena. Zespół Hate wystąpi w roli headlinera podczas pierwszego dnia Antichristian Festival 09.04 - w Rejkjawiku - najdalej na północ położonej imprezie metalowej na świecie.

HBO przestawia nowy, widowiskowy serial historyczny "Spartakus: Krew i piach", wyprodukowany przez Starz Entertainment. Najsłynniejszy rzymski buntownik ery Republiki - Spartakus - wcielony siłą do szkoły gladiatorów musi codziennie walczyć na śmierć i życie ze swoimi wrogami zarówno na arenie, jak i w jej kuluarach. Premiera serialu odbędzie się w sobotę, 19 czerwca, o godz. 22.00 w HBO i HBO HD.

W połowie listopada na trzy koncerty do Polski powróci francuski mistrz muzyki elektronicznej - Jean Michel Jarre. Roland Emmerich zdradził, iż trwają rozmowy na temat sequela filmu "Dzień niepodległości" z 1996 roku.

Nowy album Behemoth znalazł się na 56. miejscu zestawienia Billboardu. Jak donoszą źródła zbliżone do rapera, został on wybudzony ze stanu śpiączki farmakologicznej, w której pozostawał przez ostatnie trzy tygodnie. W Łodzi już wkrótce pojawi się kilkanaście minipomników związanych z działalnością Studia Małych Form Filmowych "Se-Ma_For" - donosi "Gazeta Wyborcza".Columbia Pictures wyprodukuje trzecią część serii "Bad Boys". Scenariusz obrazu napisze Peter Craig. "Moje niebo" to tytuł piosenki promującej film "Prawdziwa Historia Kota w Butach". Tylko na stronach INTERIA.PL możecie oglądać teledysk do utworu w wykonaniu debiutującego zespołu Amellia. Wyprodukowany przez Szkołę Andrzeja Wajdy film Michała Jóźwiaka "Henio, idziemy na Widzew" otrzymał Nagrodę Publiczności na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych o Prawach Człowieka w Kijowie.

Druga płyta zwycięzcy "Mam talent!" Paula Pottsa


Zanim świat usłyszał o fenomenalnej Susan Boyle, wcześniej w premierowej edycji programu "Mam talent!", to Paul Potts dał się poznać światu wygrywając to telewizyjne show w spektakularny sposób. W poniedziałek, 18 stycznia do sprzedaży trafia jego druga płyta.

Koncert poświęcony Jacksonowi zainauguruje Zimę w Mieście


1 lutego w hali Arena-Ursynów w Warszawie, podczas imprezy rozpoczynającej ferie zimowe, odbędzie się koncert "Show The Jacksons, Tribute to Michael Jackson".

"Lęk wysokości" Bartka Konopki promowany na Berlinale


Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich na 60. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale będzie promować nowy film Bartka Konopki.

Konkurs IPN upamiętniający zbrodnię katyńską


Upamiętnienie zamordowanych i przybliżenie młodzieży Zbrodni Katyńskiej to główne założenia konkursu "Sprzączki i guziki w orzełkiem ze rdzy...Katyń - 70 lat po zbrodni" ogłoszonego przez Instytut Pamięci Narodowej.

Światowa premiera filmu dokumentalnego "Perecowicze"


Światowa premiera dokumentalnego filmu "Perecowicze" Sławomira Grunberga - opowiadającego o uczniach żydowskiej szkoły im. I. L. Pereca, zamkniętej po wydarzeniach Marca'68 - odbyła się w sobotę w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego