BenQ SP890 – projektor Full HD dla biznesu


BenQ zaprezentowało projektor multimedialny SP890 z rozdzielczością Full HD – 1080p, wysoką jasnością i kontrastem obrazu, paletą ponad 1 miliarda kolorów i zestawem łatwych w użyciu funkcji.

Tematyka szkolenia: 1.Podstawy prawne (wykład - 2 godz.) 2.Ocena stanu ochrony cieplnej budynku (wykład - 4 godz.) 3.Ocena systemu ogrzewania i zaopatrzenia w ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Na targach CES 2010 został zademonstrowany produkt, który wydaje się spełnieniem marzeń wszystkich użytkowników urządzeń przenośnych. Zabezpieczenia kart płatniczych i kredytowych zostały złamane przez badaczy z Camridge. Udało im się przechwycić komunikację pomiędzy terminalem i kartą, co pozwala na autoryzację transakcji bez PIN-u.Pewna kwiaciarka z Nowej Zelandii znalazła całkiem niezły sposób na utrzymanie klientów z dala od swoich konkurentów - po prostu zmieniła ich pozycje w Google Maps. iPad jest nieco większy, niż iPhone i iPod touch, więc jest okazja dla jednego z największych twórców pornografii, by zoptymalizować swoje filmy właśnie dla nowego tabletu Apple'a. Nick Baum, Product Manager odpowiedzialny w Google za przeglądarkę Google Chrome, opublikował wpis na oficjalnym blogu Google'a informujący o wprowadzeniu stabilnej, czwartej wersji przeglądarki.

Google najprawdopodobniej jeszcze dziś ogłosi zamknięcie swojego chińskiego oddziału i odłączenie chińskich wersji swoich usług.

Firma Lumoza twierdzi, że opracowała technologię, dzięki której możliwe jest drukowanie elektronicznych wyświetlaczy na różnych powierzchniach - między innymi papierze czy plastiku. Przyszłość witryny hostingowej OdSiebie.com jest niepewna. Jej twórca został aresztowany przez policję.

Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone. Dick Brass, który sporą część swojej kariery spędził w Microsofcie, uważa tę firmę za gasnącego giganta. Koncern z Redmond, jego zdaniem, albo zacznie stawiać na innowacyjność, albo zniknie z rynku. Studia z socjologii zawierają w swoim programie dyscypliny m.in. z zakresu makro i mikrosocjologii, socjologii rodziny, kultury, religii, pracy i przemysłu, ...
Lokalizacja: Stalowa Wola - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskiePewien student nie musi płacić 675 tysięcy dolarów odszkodowania czterem wytwórniom muzycznym za rozpowszechnianie muzyki - tak brzmi wyrok odwoławczy bostońskiego sądu. Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Kosmiczna winda do nieba ma już kilometr wysokości


Od czasu, kiedy Arthur C. Clark napisał powieść 2001: Odyseja Kosmiczna, minęło już ponad 30 lat. Jesteśmy jednak coraz bliżej zbudowania kosmicznej windy, która zabierze nas w kosmos.

Core i7 dla podstawki LGA 1156 i z odblokowanym mnożnikiem


Firma Intel najwyraźniej zrozumiała, że dołączenie do oferty procesorów z odblokowanymi mnożnikami ma sens, bo już przygotowuje wprowadzenie na rynek kolejnego modelu tego typu.

Obsługa Programu Płatnik - Warszawa (Warszawa)


1. Instalacja i pierwsze uruchomienie programu 2. Obsługa rejestru Płatnika 3. Obsługa rejestru ubezpieczonych 4. Rodzaje i obsługa certyfikatów w programie 5. Konfiguracja ustawień ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Łatwiejsze ząłączanie plików i integracja z Kalendarzem w Gmailu


Google zaimplementował w webmailu Gmaila dwie nowe funkcje, pomijając fazę rozwojową beta. Teraz możemy przenosić załączniki metodą przeciągnij-i-upuść i zwiększono integrację z Kalendarzem.

Jeśli masz problem nasz doświadczony prawnik Wrocław może ci pomóc

Elastyczny czytnik e-booków od producenta opon bolidów F1


Coraz więcej firm decyduje się na wejście w segment czytników e-booków, a kto lepiej zbuduje elastyczne urządzenie, niż producent, dostarczający opony do bolidów Formuły 1?

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego