Ogromne zainteresowanie "Katyniem"


Wielkie zainteresowanie filmem "Katyń" Andrzeja Wajdy. Po sobotniej tragedii w Smoleńsku światowe telewizje zasypują TVP pytaniami o możliwość jego emisji. TVP postanowiła też włączyć materiały o zbrodni katyńskiej do oferty na telewizyjne targi w Cannes.

W najbliższą środę (3.03) wszystkich fanów You Can Dance zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnie zorganizowanym czacie z Ewą Leją - producentką naszego ulubionego programu! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.45 - jak zawsze na czat.onet.pl! Zapraszamy do oglądania "Sępów abstrakcji" , nowego klipu nowohuckiej grupy Wu-Hae. W nagraniu zespołowi gościnnie towarzyszy Maciek Maleńczuk. Jan Kidawa-Błoński, reżyser "Różyczki" - która trafi do kin 12 marca - podkreślił w środę w Warszawie, że nie jest to film o Pawle Jasienicy. Bohaterowie, w tym pisarz tworzący książki o historii, to postaci fikcyjne - zapewniał filmowiec na konferencji prasowej.Znana z wydanej w zeszłym roku przez Sound Improvement płyty "Disco Romance" Sally Shapiro powraca z nowym materiałem. Już teraz za naszym pośrednictwem możecie obejrzeć debiutancki teledysk stawiającej pierwsze muzyczne kroki Ewki - mowa o klipie do nagrania "Odpuszczam Cię" . W piątek, 19 lutego ukazała się płyta "Sound Shaker" z remiksami nagrań polskich wykonawców: m.in. Kayah, Natalii Kukulskiej i Marii Peszek.

Do takiego wniosku doszedł Jonas Akerlund - autor teledysku do nowego singla "Telephone" amerykańskiej wokalistki, Lady GaGi. Filmowy klip z udziałem Beyonce możecie już obejrzeć na stronach INTERIA.PL!

19-letnia Emma Watson w ubiegłym roku zarobiła najwięcej pieniędzy wśród hollywoodzkich aktorek. "Wielka czwórka" thrash metalu - Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax po raz pierwszy wystąpią na jednej scenie. Ich koncert w ramach Sonisphere Festival polscy fani zobaczą w środę, 16 czerwca na warszawskim lotnisku Bemowo.

Eks-Beatles Paul McCartney przekonuje, że nie ma złotej recepty na napisanie przeboju. Jak twierdzi, komponując utwory, kieruje się jedynie instynktem. Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. Pieniądze z licytacji zostały przekazane na rzecz Haitian Relief Organisation, którą wspierają również Penelope Cruz i Sean Penn. Owacją na stojąco i wykonaną na bis przez Leszka Możdżera kilkunastominutową wariacją na temat głównego motywu muzycznego z filmu "The Banquet" zakończył się pierwszy koncert 3. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.T-Pain nie zrezygnował z projektu T-Wayne i zamierza poczekać aż Lil Wayne wyjdzie z więzienia. Filmy "Wszystko, co kocham" Jacka Borucha, "Świnki" Roberta Glińskiego oraz "Zero" Pawła Borowskiego pokazywane będą na prestiżowym 39. Międzynarodowym Festiwaly Filmowym w Rotterdamie. Grupa Interpol ustaliła dokładną datę premiery nowego albumu. Krążek ukaże się w USA 14 września. W Europie dzieła należy spodziewać się dzień wcześniej.

Dave Grohl o filmie dotyczącym Nirvany


Dave Grohl chciałby, aby w filmie o grupie Nirvana jego postać zagrała aktorka Shelley Duvall.

Jennifer Lopez upadła na scenie


Nie udała się publiczna premiera nowego singla Jennifer Lopez. Wokalistka upadła na pupę podczas występu na gali rozdania American Music Awards.

Zobacz, jak Robyn tańczy sama


W czerwcu ukaże się nowy album Robyn. Płytę "Body Talk Pt. 1" promuje nagranie "Dancing On My Own".

Obuchem w łeb


Converge "Axe To Fall", Epitaph

Czy ktoś z was miał do czynienia z rzeczoznawcami majątkowymi pracującymi w tej warszawskiej firmie?

Skandynawska ofensywa


Dwie skandynawskie produkcje: norweska komedia "Białe szaleństwo" i duńsko-szwedzki thriller "Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" trafiają w piątek na ekrany naszych kin. Repertuar uzupełnią: polska komedia obyczajowa, hiszpański horror, amerykańska animacja, remake słynnego filmu muzycznego i francusko-kanadyjski dokument.

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego