Liz Taylor nie zgadza się na operację


Elizabeth Taylor nie zgadza się na operację kręgosłupa, której powinna zostać poddana ze względu na skoliozę.

Jennifer Lopez powróciła do gry podpisując kontrakt płytowy z wytwórnią Island Def Jam. "The Hurt Locker. W pułapce wojny" w reżyserii Kathryn Bigelow to jeden z tegorocznych faworytów w walce o Oscara - nominowany jest w dziewięciu kategoriach (tyle samo nominacji ma "Avatar") w tym tych najważniejszych: za najlepszy film, reżyserię, zdjęcia, muzykę, dźwięk. Kino Kultura zaprasza na jedyne w Polsce kinowe projekcje filmu już od piątku. "Death Domination" - to tytuł szóstego albumu thrash / deathmetalowców ze szwedzkiej formacji Impious.W Polsce powstanie pierwszy fabularny film w technologii trójwymiarowej. Firma MTL Maxfilm rozpocznie zdjęcia latem, a obraz zatytułowany "Tylko mnie nie strasz" trafi do kin w przyszłym roku. Kair, Tokio, Nowy Jork, Meksyk, Bombaj, Moskwa, Berlin, Szanghaj - miasta te i ich mieszkańcy, a także miasteczko Naftowe Kamienie nad Morzem Kaspijskim są bohaterami filmów, które pokazane będą podczas 7. Festiwalu Planete Doc Review w Warszawie. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla promującego płytę "Distant Relatives", która jest owocem współpracy dwóch gwiazd: Nasira Jonesa i Damiana Marley'a (najmłodszego syna Boba Marlya). "As We Enter" to interesująca fuzja rapu i reggae.

Grupa Scissor Sisters rozpoczynała prace nad najnowszym albumem dwukrotnie.

Już w drogiej połowie sierpnia ponownie odwiedzi nasz kraj amerykańska grupa Living Colour. Grupa wystąpi w Polsce na dwóch koncertach we Wrocławiu (18 sierpnia) i w Warszawie (19 sierpnia). "Cała Polska jednoczy siły i oddaje głosy na stronie MTV na Naszą przedstawicielkę" - w ten sposób fani Dodą apelują o wsparcie dla swojej idolki w wyścigu o tytuł Najlepszego Europejskiego Artysty w konkursie MTV EMA.

Rob Halford, wokalista legendarnej, brytyjskiej grupy Judas Priest, przygotował nowy album "Halford III - Winter Songs", zbiór utworów na święta Bożego Narodzenia. Już 31 sierpnia trafi do sklepów debiutancka płyta "Insane" warszawskiej formacji The Supergroup. Od dziś na stronie MySpace można obejrzeć zapowiedź debiutu zespołu. W Los Angeles ogłoszono nominacje do Saturnów, nagród przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films). Tegoroczne 36. Saturn Awards zostały zdominowane przez film "Avatar"", który otrzymał nominacje aż w dziesięciu kategoriach.Oglądalność programu "Dzień dobry TVN" w styczniu i lutym była większa niż konkurencyjnego "Pytania na śniadanie", nadawanego przez Dwójkę. Judi Dench wcieli się w postać Tytanii w nowej adaptacji scenicznej sztuki "Sen nocy letniej". Robert Downey Jr. prowadzi rozmowy z producentami prequelu przeboju "Wywiad z wampirem" z 1994 roku. Aktor ma zastąpić Toma Cruise'a w roli Lestata.

Tytuł najnowszej komedii Reese Witherspoon zmienia tytuł


Komedia "How Do You Know?", w której główną rolę zagrać ma Reese Witherspoon, zmienia tytuł na "Everything You've Got". Reżyser filmu przyznaje jednak, że ma jeszcze kilka pomysłów na nazwę.

Ruszyła XIII edycja Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej"


Rozpoczęła się XIII edycja Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w konkursie na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.

Mariah obawia się Whitney?


Mariah Carey po raz kolejny przełożyła premierę swojej najnowszej płyty "Memoirs of an Imperfect Angel". Album zamiast 14, ukazać ma się 29 września.

Posłuchaj nowego singla Much!


Na stronie grupy Muchy można już posłuchać singla zapowiadającego drugą płytę zespołu. Album "Notoryczni debiutanci" ukaże się wiosną.

Uroczyste otwarcie Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik" w Warszawie juz dziś


W kinie Kultura rusza 3. Festiwal Filmów Rosyjskich – Sputnik. Największe święto kina rosyjskiego w Polsce rozpoczyna się w piątek – 6 listopada i potrwa 10 dni - aż do 15 listopada. Ceremonię otwarcia, która odbędzie się dzisiaj - 5 listopada o 19.00 w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki - uświetni pokaz przebojowego rosyjskiego musicalu "Bikiniarze" Walerija Todorowskiego.

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego