Żona ministra narkotykowym dilerem?


Zarzut? Handel narkotykami. Oskarżona? Żona ministra. Pani Sheryl Cwele, małżonka ministra bezpieczeństwa Republiki Południowej Afryki Siyabongi Cwele, z powodu przemytu właśnie została aresztowana.

Pomimo spadku aktywności islandzkiego wulkanu, nadal utrudnia on życie Europejczykom. Od godziny 14 w piątek zamknięta zostanie przestrzeń powietrzna nad północną Norwegią - poinformowała spółka Avinor zarządzająca lotniskami w tamtym regionie. Luiz Felipe Scolari został trenerem brazylijskiej drużyny Palmeiras. Pracę podejmie po trwających w RPA piłkarskich mistrzostwach świata, gdzie występuje w roli komentatora. Kontrakt zostanie podpisany do 2012 roku. Właściciel znanej plaży na włoskiej wyspie Capri został aresztowany w nocy ze środy na czwartek, gdy wraz z pracownikiem wrzucał do morza szklane odpadki - butelki po winie i napojach ze swego baru.W Rumunii konieczna bdzie druga runda wyborw prezydenckich - wynika z sonday exit polls. 6 grudnia zmierz si dotychczasowy prezydent, centroprawicowy Traian Basescu z szefem opozycyjnych socjaldemokratw Mirce Geoan Litwini pozbyli się opinii największych alkoholików w Europie - pisze tygodnik "Veidas". Według niego 2009 rok można określić na Litwie jako rok trzeźwości. Gra nam si w Japonii nie ukada - uwaa Daniel Castellani, trener reprezentacji Polski siatkarzy, ktrzy we czwartek przegrali w Osace z Kub 1:3 w Pucharze Wielkich Mistrzw. To ju druga poraka biao-czerwonych w tym turnieju, w rod ulegli gospodarzom 2:3.

W niedzielę Warszawa będzie centrum europejskiego futbolu. Oczy wszystkich kibiców zwrócone będą na ceremonię losowania grup eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy 2012 roku, która w południe rozpocznie się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki.

- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji spotkania, aż miło było dzisiaj tu grać - powiedział Maciej Skorża, trener Wisły Kraków na konferencji prasowej po meczu z Bytovią Bytów w Remes Pucharze Polski. Trzynaście osób spłonęło, a pięć jest ciężko poparzonych - to bilans podpalenia autobusu w San Salwador, stolicy Salwadoru. O podłożenie ognia podejrzewani są członkowie jednego z miejscowych gangów.

Komisja Europejska wyraziła w środę zadowolenie z decyzji władz USA o zniesieniu obowiązku wizowego dla obywateli Grecji i zaapelowała, aby Waszyngton zniósł również wizy dla obywateli czterech ostatnich krajów Unii Europejskiej, w tym Polski. Kraje G8, które na szczycie w L'Aquili w lipcu obiecały 20 miliardów dolarów na pomoc dla Trzeciego Świata, nie dały do tej pory ani centa - powiedział w Rzymie szef Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) Jacques Diouf. Premier Turcji Recep Tayyip Erdogan nazwał błędem wprowadzenie przez Radę Bezpieczeństwa ONZ nowych sankcji przeciwko Iranowi i zapowiedział, że Turcja i Brazylia będą kontynuować zabiegi mające na celu znalezienie dyplomatycznego rozwiązania.Alexander Haig, były sekretarz stanu USA za prezydentury Ronalda Reagana i szef sztabu Białego Domu za Richarda Nixona i Geralda Forda, zmarł w sobotę w wieku 85 lat. Przyczyną śmierci były powikłania po przebytej wcześniej infekcji. Od 28 stycznia Haig przybywał w szpitalu, a jego stan lekarze oceniali jako krytyczny. Katarzyna Bachleda-Caruś (LKS Poroniec Poronin) ustanowiła w Calgary rekord Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1000 metrów. Podczas zawodów poprzedzających rywalizację w Pucharze Świata uzyskała wynik 1.15,91. Przenośną ekspozycję poświęconą historii niemieckiego obozu Auschwitz można oglądać na terenie Miejsca Pamięci Perm-36, jedynego w Federacji Rosyjskiej zachowanego byłego łagru. To rosyjska premiera wystawy, opracowanej przez Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau - poinformował w czwartek rzecznik muzeum Jarosław Mensfelt.

Piratw odsya czy wiesza?


Utworzenia specjalnego trybunau do sdzenia piratw morskich chce prezydent Rosji Dimitrij Miedwiediew - donosz w pitek rosyjskie media.

Sandecja - Resovia 4:0 w meczu sparingowym


Pikarze Sandecji Nowy Scz pokonali w meczu sparingowym Resovi 4:0. Grano 3 razy po 30 minut. Bramki: Arkadiusz Aleksander - dwie, Maciej Bbenek i Piotr Chlipaa.

Kolejna kompromitacja ochrony Białego Domu


Już druga para bez zaproszenia, dostała się na oficjalny bankiet w Białym Domu, po tym jak przybyli pod rezydencję, którą mieli zwiedzać dzień wcześniej.

USA: rodowita biała Amerykanka terrorystką


Biała kobieta z Filadelfii okazała się wspólniczką islamskich terrorystów, rekrutującą do sprawy dżihadu muzułmanów w USA. 46-letnią Collen LaRose oskarżono o udział w planie zabicia szwedzkiego grafika Larsa Vilksa, który przedstawił Mahometa jako psa.

Vancouver: Liczymy na najlepszy w historii występ


Za miesiąc zapłonie w Vancouver znicz zimowych igrzysk. Polski Komitet Olimpijski (PKOl) ma nadzieję, że będzie to najlepszy występ polskich zawodników w historii ich rywalizacji.

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego