Arsenal gra do końca, Arsenal walczy o tytuł


W meczu 33. kolejki Premiership Arsenal Londyn pokonał Wolverhampton 1:0 (0:0) i nadal pozostaje w grze o tytuł mistrzów Anglii.

Euro 2012: kłopoty Wrocławia oficjalnie potwierdzone


W związku z licznymi sprzecznymi publikacjami prasowymi na temat postępu prac budowlanych na stadionach w miastach gospodarzach UEFA Euro 2012, które mogą wprowadzać w błąd opinię publiczną, spółka PL.2012 przekazuje informacje o statusie prac realizowanych na obiektach w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Ford Germaz Ekstraklasa: w play off najciekawiej w Krakowie


W rozpoczynającej się w sobotę rywalizacji play off ekstraklasy koszykarek najciekawiej zapowiada się ćwierćfinałowa walka piątej w tabeli Wisły Can Pack Kraków z czwartym zespołem CCC Polkowice. Wiślaczki to uczestniczki finałowego turnieju Euroligi.

Milan zmieni trenera?


W ostatnich tygodniach wzmogły się plotki o odejściu ze stanowiska trenera Milanu Brazylijczyka Leonardo. Także sam zainteresowany zasugerował, że opuści zespół Rossoneri po zakończeniu obecnego sezonu.

MMA: Mamied Chalidow poznał kolejnego rywala


Jak powiedział nam w chwilę po przylocie z Japonii do Polski promotor Martin Lewandowski, który jest współwłaścicielem KSW - następnym rywalem Mamieda Chalidowa 7 maja w katowickim "Spodku" na gali KSW XIII, będzie japoński zawodnik.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego