"Harmonia między Polską a Rosją chwilowa"


Obecna harmonia w stosunkach polsko-rosyjskich po katastrofie pod Smoleńskiem jest na razie ujęciem chwili i nie oznacza jeszcze stabilnego sojuszu - ocenia w piątek niemiecki dziennik "Sueddeutsche Zeitung". Pisze też o "dyplomatycznym tryumfie" Moskwy.

Wałujew chce walczyć z bokserem wagi ciężkiej


Nikołaj Wałujew, który w sobotę stracił tytuł mistrza świata apeluje do swoich promotorów aby w końcu znaleźli mu prawdziwego pięściarza wagi ciężkiej. Rosjanin powiedział, że nikogo nigdy nie unikał, ale w ostatnim czasie dostawał bardzo niewygodnych pięściarzy - czytamy na "boxingnews.pl".

Nieświadomie wiózł materiał wybuchowy


Wielkiego strachu najadł się pewien Słowak na dublińskim lotnisku, gdy Irlandzcy policjanci znaleźli w jego bagażu 90 g materiału wybuchowego. Wszystko jednak dla Słowaka zakończyło się pomyślnie.

Czech jest już zdrowy, kontuzja Ivanovicia


Petr Czech wraca do bramki Chelsea Londyn po miesięcznej przerwie. Czeski bramkarz ma wystąpić w środowym meczu z Portmsouth FC na Fratton Park.

Turniej hokeja: Słowacja - Rosja na żywo


Skazywani na pożarcie Słowacy sprawili sporą niespodziankę, pokonując po rzutach karnych faworyzowaną Rosję w meczu grupy B olimpijskiego turnieju hokeja. Bohaterem meczu Pavol Demitra, który wypracował gola na 1-1 i zakończył konkurs rzutów karnych.

znalezionych: 38686, strona 14 z 7738
<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

zielone szkoły Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego